juuni 19, 2024
Lõõtsa 8, Tallinn, Eesti
Tervis Treening Trendikas

Millised päikeseprillid on moes aastal 2024?

Klassikalised mustad päikeseprillid on täiuslik aksessuaar igaks elujuhtumiks.

Trendikad päikeseprillid ühendavad meeldiva kasulikuga. Vaata, millised on selle aasta päikeseprillide trendid.

Visiirist inspireeritud päikeseprillid

2000ndate alguse moest inspireeritud visiiri meenutavad päikeseprillid on tagasi moelavadel. Uued visiir-päikeseprillid on eelkäijatest suuremad ning puhtama joonega.

Sellised päikeseprillid on tõeline statement-aksessuaar ning peamine stiilinipp on, et neid tuleks kanda enesekindlalt! Kombineeri visiir-päikeseprillid näiteks laialõikelise jaki või pusaga.

Sportlikud päikeseprillid

Spordiprillid on tulnud, et jääda. Juba mitu aastat moepildis olnud sportlikud, ümber pea istuva disainiga päikeseprillid ei ole aga mõeldud üksnes trenni tegemiseks.

Sportlikud päikeseprillid sobivad hästi erineva vaba aja riietusega ning nende ümar vorm loob huvitava kontrasti struktuurse disainiga riideesemetega.

Toonitud “retro” päikeseprillid

Moes on 70ndate värvipalett: soojad kollased, maalähedased pruunid ja beebisinised päikeseprillide klaasid. Ka värviüleminekuga ehk nn gradient päikeseprillid on üks käesoleva aasta trendidest.

Toonitud päikeseprillid on hoopis teistsuguse efektiga kui tumedate klaasidega päikeseprillid. Need aitavad rõhutada silmi ning toovad kogu näole rohkem tähelepanu. Kuigi ka ehtne vintage võib olla paeluv, eelista kaasaegseid päikeseprille, kuna vanadel päikeseprillidel ei pruugi olla kvaliteetset UV-filtrit.

Teravad kassisilma-päikeseprillid

Kassisilmad on ajatu klassik! 2024. aastal otsi rafineeritud ja terava joonega cat eye päikeseprille.

Kassisilma-päikeseprillid sobivad erinevatele näokujudele. Nurgelised raamid toovad esile teravamad näojooned ning aitavad rõhutada põsesarnasid. Ümaramad kassisilmad sobivad hästi pehmemate näojoontega.

Klassikalised mustad päikeseprillid

Klassikalised mustad päikeseprillid on täiuslik aksessuaar igaks elujuhtumiks. Need on mitmekülgsed ning ei muutu kunagi igavaks. Nii õhukese metallraamiga kui ka ülesuurte klaasidega mustad päikeseprillid on alati kindla peale minek.

Ülesuured mustad päikeseprillid sobivad hästi nii vaba aja riietusega kui ka ametliku või elegantse stiili juurde.

Allikas: Optimeeri Pilt: Optimeeri

sisuturundus